Víkendové pobyty

„Ať už je pátek!“ To si každý z nás většinou říká uprostřed týdne, kdy se těší na víkend. O to větší radost a nedočkavost na nás čeká, pokud jsme si zakoupili nějaký víkendový pobyt, který prožijeme se svými blízkými a užijeme si relaxu, romantiky anebo sportovních nebo jiných zážitků. Víkendové pobyty jsou prostě bezva.

Nemusíme si nijak složitě připravovat a balit si spoustu věcí. Zejména muži si mnoho věcí s sebou neberou, a tak ženy využijí nevyplněného prostoru v kufru a radostně si s sebou vezou řečeno s trochou nadsázky půlku svého šatníku a botníku. To samozřejmě ničemu nevadí, jelikož auto to všechno v pohodě uveze. Čeká na nás tedy příjemný a ničím nerušený víkend.

Kam vyrazit na víkendový pobyt?

Možností a nabídek je velké množství. Mezi velice populární patří pobyty v horských střediscích a to jak v zimě také také přes léto. Oblíbené jsou pobyty v Harachově nebo Peci pod Sněžkou, které je možné spojit s wellness, turistikou, romantikou nebo sportovním vyžitím. Záleží jen na Vás. Mezi zahraniční víkendovou romantiku nebo turistiku zcela jistě patří zájezd do Vatikánu a Říma, kde je vhodnější jet spíše na celý týden, jelikož památek je zde poměrně hodně, a pokud chceme vidět opravdu všechny, tak se to za víkend většinou nedá stihnout. Jestliže je cílem cesty romantika a dobré jídlo, víkend by na to měl postačovat.

Romantický a wellness víkendový pobyt

Tento tip víkendového pobytu je jedním z nejvíce oblíbených. Ať čerstvě zamilovaní anebo páry, které jsou spolu již delší dobu, mají v oblibě romantické a wellness pobyty. Tím, že jsou jen na víkend, nejsou tolik drahé a pokud se koupí ve slevě, dají se sehnat již od 2900 Kč a to i s procedurami anebo vířivkou přímo na pokoji. Stačí si je vybrat a sledovat aktuální nabídky. Pozor však dejte na termín 14. února, víkend kolem tohoto termínu je třeba rezervovat minimálně měsíc a více dopředu, protože na Valentýna je velký zájem o romantické pobyty.