Wellness pobyty pro dva

Ať je jaro, léto, podzim nebo zima na wellness pobyt se každý rád vydá. Můžete vzít celou rodinu anebo si vybrat nějaký wellness pobyt jen pro dva. Slevové portály a cestovní kanceláře nabízí speciální wellness pobyty pro dva, jelikož je po nich celkem poptávka. Určitě jste již na nějakém také byli, a pokud ne, tak je nejvyšší čas se nějaký wellness pobyt vypravit. Můžete si tak vychutnat víkend anebo celý týden a nechat se rozmazlovat a hýčkat se příjemnými wellness procedurami.  Více...

Za kolik se dá koupit wellness pobyt pro dva?

Wellness pobyty pro dva se dají koupit například od 1999 Kč. V tomto případě je pro Vás přípraven pobyt na jednu noc s různými procedurami, romantickou atmosférou a večeří. Některé pobyty se dají také sehnat na zámku, kde si budete připadat jako vrchnost a užijete si zámeckou atmosféru.

Víkendové wellness pobyty cenově začínají na 2299 Kč, ale opět cena záleží na tom, co všechno je v balíčku zahrnuto. Nejlevnější víkendový wellness balíček obsahuje ubytování pro dvě osoby na dvě noci, polopenzi (snídaně a večeře), 30 minut ve whirpoolu pro oba, návštěvu sauny na hodinku a fitcentrum zdarma. Plus je většinou připravena sleva na další procedury v rámci pobytového balíčku.

Ideální místa pro wellness pobyty

Vhodné prostředí nabízí lázeňské oblasti. Můžeme se vypravit do Mariánských Lázní nebo Luhačovic. Pohodu a klid najdete také v horských oblastech, tedy v Beskydech nebo Krkonoších. Jestliže se vám nechce cestovat nikam daleko, zcela jistě najdete nějaký hotel, který má i wellness část a nebude nijak daleko od vašeho bydliště.

Wellness pobyty pro dva jsou přínosné zejména v tom, že vám nabídnou odpočinek a relaxování. Pokud máte děti a necháte je u babiček nebo příbuzných, potom si zcela jistě užijete víkend naplno a jen ve dvou.