4home

Novinky z obchodu1

17. 5.

Cenová bouře

Máme výbornou zprávu pro všechny milovníky akčních cen a výhodných nákupů! Právě spouštíme velké výprodejové šílenství - zlevnili jsme více než 1000 produktů. Výrodejové produkty můžete vybírat napříč všemi kategoriemi s lákavými slevami až 80%Nakupujte výhodně a vybírejte bytový textil i doplňky, pomůcky a vybavení do kuchyně, pomocníky na zahradu i do dílny a mnoho dalšího za lákavé akční ceny. Ale pozor! Vybírejte rychle, výprodejová nabídka platí pouze do vyprodání zásob!

Věrnostní program 4home

O obchodu a značce

Společnost 4home působí na českém trhu už od roku 2004 – za tu dobu nasbírala opravdu bohaté zkušenosti ve svém oboru. 4home se specializuje na prodej všeho, co potřebuje váš dům i zahrada a zaměstnává výhradně profesionály, kteří vědí, co zákazníci potřebují a do detailu se tím řídí.

V nabídce naleznete rozsáhlý sortiment zboží, na jehož rozšiřování se neustále pracuje. Můžete vybírat z široké nabídky ložního povlečení i ostatního bytového textilu, pomocníků a vybavení do kuchyně, elektra, stejně jako vybavení pro práci na zahradě či v dílně. Nabídka 4home zahrnuje také široký sortiment zboží známých a prověřených značek jako je ETA, Concept, Sodastream, Bosch Tassimo, Sharks, Narex, Grund a další.

Díky spokojenosti svých zákazníků získala společnost 4home prestižní ocenění portálu Heuréka.cz „Ověřeno zákazníky“ a zároveň se řadí mezi držitele certifikátu APEK certifikovaný obchod. Díky tomu zde můžete nakupovat s klidem a důvěrou.

Kde nás najdete