Zepter

Novinky z obchodu1

21. 5.

Velká milionová hra Zepter 2013

Společnost Zepter International pořádá již 7. ročník oblíbené Velké milionové hry Zepter! V letošním roce hrajeme o osobní automobil ŠKODA Rapid v hodnotě 350 000 Kč, zájezd dle libovolného výběru v hodnotě 30 000 Kč, víkendový pobyt v lázních v hodnotě 20 000 Kč a další ceny od společnosti Zepter International!

O obchodu a značce

Zepter International je celosvětová společnost, která vyrábí a po celém světě prodává a distribuuje exkluzivní spotřební zboží té nejvyšší kvality, a to zejména formou přímého prodeje a také prostřednictvím reprezentativních prodejen.

Příběh o úspěchu společnosti Zepter začal před více než dvěma desetiletími, a to v roce 1986, kdy byla tato společnost založena s hlavním sídlem v rakouském Linci a s prvním výrobním závodem v italském Miláně, který vyráběl vysoce kvalitní nádobí na vaření Masterpiece a umělecké stolní dekorace. Nádobí Masterpiece je dosud na celém světě synonymem nesporné a trvalé hodnoty. Moderní závod – Menfi Industria v Miláně – se stal se svou výrobní kapacitou více než 1 000 000 jednotek ročně a s 24 000 m2 obchodní plochy srdcem a kolébkou impéria Zepter.

Společnost Zepter se od prvního okamžiku od svého založení snaží po celém světě obohacovat a povznášet životní styl a stát se neodmyslitelnou součástí každodenního života. Skupina Zepter Group též úspěšně rozšířila oblast svých činností o obor finančnictví a pojišťovnictví, a to se společností Zepter Finance Holding AG. V současné době přinejmenším každých 10 sekund začíná na nějakém místě ve světě nová prezentace společnosti Zepter, protože společnost Zepter je zastoupena na 5 kontinentech a ve více než 40 zemích.