Fashion Arena Outlet - Praha

Po-Ne: 10:00-20:00 | http://www.fashion-arena.cz

Obchody v nákupním centru96

Novinky z nákupního centra2

22. 5.

BENE+ v TIMEOUTU!

Dovolte, abychom Vás informovali, že jsme partnerem věrnostního programu bene+. Tento program Vám umožňuje získat zpět část peněz z Vašich nákupů. Plaťte své nákupy v našich provozovnách platebními kartami s věrnostním programem bene+ a nechte se tak odměnit až 6 % z celkové hodnoty nákupu zpět na svůj účet.

6. 5.

Květnové večery ve Fashion Areně

Po celý květen, od pondělí 6. 5. do neděle 2. 6., jsme pro vás připravili další skvělé nabídky. V době od 16 do 20 hodin získáte ve vybraných obchodech dodatečnou slevu na celý nákup. Pořiďte si do svého šatníku trendy oblečení, obuv, sportovní oděvy, kabelky či cestovní zavazadla nebo i vybavení do domácnosti za ještě zajímavější ceny!

O nákupním centru

Fashion Arena Outlet Center je největší outletové centrum v České republice. Na jednom místě výhodně nakoupíte módu, sportovní vybavení, obuv, kožené zboží, zavazadla a doplňky, spodní prádlo, šperky, kosmetiku, hračky, knihy i potřeby pro domácnost. Fashion Arena Outlet Center uspokojí všechny vaše nároky!

Fashion Arena Outlet Center nabízí značkové zboží vždy o 30–70 % výhodněji; ceny o 30 % nižší než původní ceny výrobků jsou garantovány. Do outletových obchodů se dostávají neprodané kolekce ze standardních obchodů a nadvýroba. Outletové obchody pak mají tyto zásoby prodat, a proto nabízejí výrazné slevy oproti cenám původním a na již snížené outletové ceny poskytují další slevy; úspora je tedy zaručena při každém nákupu.

Kde nás najdete

Kontakty a otvírací doba

Fashion Arena Outlet - Praha

Zamenhofova 440
102 00 Praha 10 - Štěrboholy
50° 4' 26.5", 14° 32' 18.9"

Telefon

E-mail

info@fashion-arena.cz

Minimální otevírací doba obchodů

Po-Ne: 10:00-20:00

Otevírací doba pasáže

Po-Ne: 10:00-20:00