NC Géčko - České Budějovice

Obchody v nákupním centru47

Novinky z nákupního centra1

5. 4.

Nové otevřen stánek s kořením

Otevřeli jsme nový stánek s kořením, který nabízí široký výběr z jednodruhového koření a bylinek, kořenících směsí a speciálních, ochucených solí z celého světa! Všechno koření je vysoké kvality, vždy čerstvě připravené a za příjemně nízké ceny!

O nákupním centru

Nákupní centrum Géčko České Budějovice otevřelo na konci října 2007 a doplnilo tak nabídku hypermarketu Globus. NC je situováno v rozsáhlé, ucelené obchodní zóně, která navazuje na jedno z největších českobudějovických sídlišť Vltava. NC Géčko se proto snaží být rodinným nákupním centrem a přizpůsobit se potřebám svého okolí. Neodmyslitelnou součástí centra je venkovní hřiště, vnitřní playlendy pro děti a pořádání pravidelných marketingových akcí zaměřených na celou rodinu. 

Společně s dalšími partnery celé obchodní zóny nabízí Nákupní Centrum Géčko širokou a zajímavou nabídku obchodů a služeb pro celou rodinu. Jen v NCG je Vám k dispozici 1200 parkovacích míst a 49 obchodů. Naleznete mezi nimi Electro World, Intersport, C&A, Deichmann, Camaieu, a to vše vedle nejoblíbenějšího konceptu hypermarketů v ČR - hypermarketu Globus

Kde nás najdete

Kontakty a otvírací doba

NC Géčko - České Budějovice

České Vrbné 2360
370 11 České Budějovice
49° 0' 0.3", 14° 27' 5.4"

Telefon

385 772 103

E-mail

ncgeckocb@reflecta.cz

Minimální otevírací doba obchodů

Po-Ne: 09:00-20:00

Otevírací doba pasáže

Po-Ne: 09:00-20:00