OC Chomutovka - Chomutov

Po-Ne: 09:00-19:00 | http://www.chomutovka.cz

Obchody v nákupním centru34

Novinky z nákupního centra2

22. 5.

BENE+ v TIMEOUTU!

Dovolte, abychom Vás informovali, že jsme partnerem věrnostního programu bene+. Tento program Vám umožňuje získat zpět část peněz z Vašich nákupů. Plaťte své nákupy v našich provozovnách platebními kartami s věrnostním programem bene+ a nechte se tak odměnit až 6 % z celkové hodnoty nákupu zpět na svůj účet.

1. 5.

Knihy J. K. Rowlingové s 20% slevou

V knihkupectví Neoluxor můžete až do konce května koupit knihy J. K. Rowlingové se slevou 20 %. Přijdťe si pro Harryho Pottera nebo nový román pro dospělé.

O nákupním centru

Moderní obchodní centrum Chomutovka, nabízející množství zboží a služeb na jednom místě, je tu právě pro Vás a Vaše nákupy. Svůj vůz můžete zanechat na venkovním nebo, v případně nepříznivého počasí, krytém parkovišti, které nabízí cca 150 parkovacích míst.

Mezi hlavní výhody centra patří, že zde zákazníci naleznou, mimo atraktivních prodejen se značkovou módou, také nabídku nejrůznějších služeb, a to především pobočku České pošty, zákaznickou kancelář společnosti RWE, pobočku Sazky a Tipsportu, prodejnu mobilních telefonů SPACE, specializovanou pobočku BONTONLAND, květinářsví FLAMENGO a v neposlední řadě lékárnu Dr. Max.

Pro děti je připraven dětský koutek a nádherná prodejna hraček firmy Dráčik ve 2. patře, dále prodejna knih BUX v přízemí, která nenabízí pouze knižní sortiment, ale také spoustu her a kreativních a výtvarných potřeb pro všechny věkové kategorie. Můžete si zde posedět u dobré kávy se zajímavou knihou v ruce. V případě zájmu o občerstvení naleznete v přízemí širokou nabídku pekárny Paneria nebo si můžete v kavárně Lagarto Café vychutnat výběrovou kávu oceněnou předními znalci v oboru. 

Kde nás najdete

Kontakty a otvírací doba

OC Chomutovka - Chomutov

ul. Dr. Farského 4732
430 01 Chomutov
50° 27' 43.2", 13° 24' 51.6"

Telefon

474 651 027

E-mail

info@chomutovka.cz

Minimální otevírací doba obchodů

Po-Ne: 09:00-19:00

Otevírací doba pasáže

Po-Ne: 09:00-19:00