Slevy a slevové vouchery pro Prahu

V Praze, hlavním městě České republiky, je pro Vás každý den připraveno velké množství slev. Slevy v Praze můžete jednoduše nakupit z pohodlí Vašeho domova a s poukazem potom navštívit restauraci nebo si vybranou věc objednat se slevou přes internet – to umožňují hromadné slevyVíce...

Stovky slev v Praze na jednom místě

Praha nabízí poměrně široké množství slev. Vyberou si zde ženy i muži. S námi vychytáte luxusní pobyty za skvělé ceny a to nejen v Praze. Každý den v kategorii slevy Praha najdete nově přidané a velice zajímavé slevy. Mezi oblíbené slevové portály nabízející slevy v Praze patří zejména Slevomat, Zapakatel, Vykupto a další. Můžete si samozřejmě vybírat i od dalších slevových portálů, které dokáží nabídnout také zajímavé slevy nejen v Praze.

Zajímavosti o Praze

Všichni asi známe proslulý Karlův most, který je nejstarším mostem v Praze. Víte však, jak se jmenuje nejstarší pražská kavárna? Ano, přesně tak, je to kavárna Slavia otevřena roku 1881. Když už jsme se dostali k občerstvení, můžeme si připomenout, jak se jmenuje nejstarší pivovar, který zcela jistě každý obyvatel Prahy minimálně jednou navštívil – pivovar U Fleků – založen roku 1499. Dostáváte také chuť na něco dobrého k pití nebo jídlu? Potom se rychle musíte podívat do sekce: Slevy v Praze – Jídlo a pití. Dobrou chuť.