Čapni to

Čapni to

Portál ČapniTo je jeden z největších poskytovatelů kolektivních slev v ČR. Na CapniTo.cz najdete široké spektrum nabídek pro zkrášlování, dále výhodné pobyty - české i zahranční, či slevy na zboží. Nabídky můžete roztřídit podle měst: Praha, Liberec, Brno, Ostrava a další. Portál působí také na Slovensku pod názvem ČapniTo.sk.

Slevový portál ČapniTo přináší českému, ale i slovenskému trhu své nabídky již od roku 2010. Díky celému týmu profesionálů a přízni svých fanoušků (včetně Facebookových) se v tuto chvíli řadí mezi nejvýznamnější poskytovatele slev.

V ČapniTo světe s pravidelností najdete atraktivní nabídky se zaměřením na cestování, zboží, módu, wellness, relaxaci, krásu, sport, ale i například a­drenalin či zá­žitky – to vše se slevou v obvyklé výši 30 – 90%! Na své si přijde úplně každý – náročný cestovatel či vyznavač turistiky, milovník klidu a relaxace i nadšenec pro adrenalinové zážitky.

U ČapniTo moc dobře vědí, že republiku netvoří pouze Praha. V nabídce  tohoto portálu tak můžete objevit zajímavé slevy např. v Brně, Ostravě, Plzni, Hradci Králové, Pardubicích, Liberci, Teplicích, Olomouci či Českých Budějovicích.

Čapnout můžete i mnohem víc! Za každý nákup rozdává portál v rámci věrnostního systému kredity, které si na svém ČapniTo kontě spoříte pro další nákup.

Výjimkou nejsou ani soutěže, v nichž je možné vyhrát kredity i věcné či zážitkové ceny, jakými jsou atraktivní pobyty či žádané zboží.

Čapněte si svou slevu i Vy!

 

 

 

Níže jsme pro Vás připravili alternativní slevy. Pro Čapni to nebyly nalezeny žádné slevy!