Hyperslevy

Hyperslevy

Slevový portál Hyperslevy.cz je jeden z nejvýznamnějších prvků na trhu slev v ČR. Hyperslevy můžete nakupovat v Praze, Brně a dalších městech. Tento portál je majitelem i několika dalších slevových portálů.

Portál HyperSlevy.cz patří k TOP slevovým portálům na trhu. Jeho základní filosofií je nabízet kvalitní a prověřené zboží a služby, udržovat vysoký standard poskytovaných slev a zajišťovat profesionální přístup k zákazníkům.

HyperSlevy.cz: kvalitní zboží a služby se slevou až 93%!

HyperSlevy.cz v roce 2010 rozšířily portfolio úspěšných internetových projektů společnosti HyperMedia, a.s. a od té doby se zařadily mezi špičkové portály hromadného nakupování. Svým zaměřením se specializují na celoroční nabídku zahraničních a tuzemských dovolených, pobytů a zájezdů různého cenového rozpětí. HyperSlevy.cz přinášejí zajímavé slevy na zážitkové a poznávací akce, jakými jsou vzdělávací kurzy či kulturní, sportovní a adrenalinové aktivity. Vyhledávanými ak­cemi jsou také slevy na zážitky gastronomické.

Z hlediska kvality i kvantity jedinečná nabídka na HyperSlevy.cz zahrnuje též slevové akce na wellness procedury, kosmetiku a zboží nejrůznějšího druhu, včetně luxusního sortimentu a značkové módy. HyperSlevy.cz jsou tak oblíbeným místem i pro nákup spotřebního zboží či originálních dárků.

HyperSlevy.cz zajišťují stoprocentně bezpečný nákup díky pojištění slevových akcí!

HyperSlevy.cz rok co rok zaznamenávají vzrůstající zájem i důvěru svých zákazníků. Důvodem narůstající popularity portálu jsou dobré předchozí zkušenosti nakupujících, stejně jako vysoká kvalita poskytovaných služeb: každá akce na HyperSlevy.cz je pojištěna, a tak mají kupující stoprocentní garanci vrácení peněz v případě nedodržení smluvních podmínek poskytovatelem.

HyperSlevy.cz jsou skvělou volbou pro chytrý nákup z pohodlí Vašeho domova!