NewGo.cz

NewGo.cz

Web Newgo.cz nabízí slevy na zážitkvé akce, wellness pobyty, relaxační pobyty a jiná ubytování.

NewGo je nový slevový portál zaměřující se na slevy pobytů a zážitků v rámci ČR i zahraničí. Patří do skupiny portálů New Travel.cz s.r.o., jednoho z největších internetových prodejců zájezdů v České republice, a díky tomu disponuje velkými zkušenostmi v oblasti cestovního ruchu a profesionálním týmem, který Vám rád zodpoví všechny Vaše případné otázky nebo pomůže při vyřizování Vaší objednávky. 

Každý den přináší NewGo.cz novou nabídku se slevou více než 30%. Můžete tedy vybírat z pestré nabídky pobytů a zážitků a to nejen v České republice, ale také v zahraničí. Využijte služeb slevového portálu NewGo.cz a dopřejte si zajímavou dovolenou za skvělou cenu! Cestování dostává s NewGo.cz zcela nový rozměr a je cenově dostupné všem.

Díky propojení s cestovní agenturou NewTravel.cz spolupracuje NewGo.cz s největšími českými cestovními kancelářemi a prověřenými hotelovými řetězci, díky čemuž Vám přináší kvalitní slevy v zajímavých lokalitách. Každá z publikovaných slev je časově omezena, sledujte tedy pravidelně nabídky NewGo.cz a nenechte si ujít zajímavé slevy na pobyty a zážitky!

Níže jsme pro Vás připravili alternativní slevy. Pro NewGo.cz nebyly nalezeny žádné slevy!