Pepa

Pepa

Jeden z větších portálů poskytujících slevy je Pepa. Do nabídky Pepa.cz patří slevy na dovolenou, zboží pro domácnost a další.

Pepa.cz na českém trhu působí od roku 2010 a je jedním z největších poskytovatelů sle­vových akcí v oboru. Od začátku působení jste díky Pepa.cz u­šetřili již více než 300 000 000 Kč! Slevový portál Pepa.cz se zaměřuje především na cestováníre­laxační a wellness pobyty po celé České republice. Nechybí ovšem ani rozmanité nabídky na sportovní vyžití v přírodě či na pořádný adrenalin.

Každý den jsou na Pepa.cz zve­řejňovány nabídky s 30% – 95% slevou, kterým se v poměru cena/kvalita nedá konkurovat.

- Do­volená pro každého! Lyžování, letní dovolená u moře, zahraniční termální lázně, poznávací víkendy po evropských metropolích – nic není Pepovi cizí. Pravidelně přichází se slevami na pobyty do známých letovisek, last minutes a nezapomíná přitom ani na nejnáročnější klientelu.

- Obří soutěže o zážitkové pobyty! S každým ročním obdobím přichází Pepa.cz s novými soutěžemi o vouchery na rozmazlující wellness pobyty. Aktuálně běží velká jarní soutěž o 41 lu­xusních pobytů pro dva a o jeden adrenalinový zážitek. Zúčastnit se může každý bez nutnosti nákupů!

- Móda a styl nově! Pepa se naučil oblékat stylově a za super ceny a přináší tak značkovou módu pro muže i ženy s neodolatelně vysokými slevami v nové rozšířené sekci Móda a styl. Garantuje přitom 100% originální kousky světových značek či návrhářů.

Nezapomeňte, že s Pepou můžete ušetřit hned dvakrát a to díky bonusovému programu s kre­dity!

- Rovnou dva vouchery! Jedině Pepa.cz nabízí potěšení hned dvakrát. K zakoupenému voucheru totiž zasílá voucher ještě jeden a to se slevou 25 % na další návštěvu vybraného podniku.

- Další šetření s bonusovým programem! Nákupem ovšem nic nekončí, díky bonusovému programu vše začíná. Každá nabídka je ohodnocena určitým počtem kreditů a získanými kredity můžete zaplatit například svůj příští nákup.

Kredity letos Pepa rozdával už mnohokrát. Dělil se o ně se všemi svými jmenovci, kteří si o ně v den svého svátku napsali. Tentokrát zase získává kredity každý, kdo nafotí a zašle fotky z dovolené od Pepy. Nezapomeňte, koupí voucherů na Pepa.cz přís­píváte také na charitu. V objednávkovém formuláři si můžete zvolit, na který projekt byste chtěli přispět. Vybírat můžete z Dětského Domova Pepa v Příbrami nebo z útulku opuštěných pejsků v Maršovicích.