Slevotéka

Slevotéka

Slevový portál Slevoteka.cz lze řadit ke středně velkým. Na Slevotece můžete najít řadu slev na pobyty v tuzemsku i v zahraničí, kterou můžete strávit relaxací nebo nějakou aktivní činností.

Více zážitků z cestování Vám přináší Slevoteka.cz

Slevoteka.cz je největším českým slevovým portálem zaměřeným výhradně na cestování. Každý den přináší nejvýhodnější pobytové nabídky – ať už hledáte romantickou dovolenou, wellness pobyty, poznávací zájezdy po evropských metropolích, letní dovolenou u moře či celoroční pobyt v horách, relaxační víkendy v lázních nebo rodinnou dovolenou, na Slevotece si jistě vyberete. 

Nově Slevoteka expanduje také na slovenský trh a zaznamená zde stále narůstající obrat a zvyšující se oblíbenost mezi slovenskými klienty. Ti mohou nabídky jim šité na míru najít na sesterském portálu relaxero.sk. V hledáčku Slevoteky ale není jen Česko a Slovensko. Najdete zde také množství pobytů v Maďarsku, Rakousku, Polsku, Chorvatsku či v Itálii.

Mezinárodní tým Slevoteky působí v Brně již od roku 2010 a tudíž patří k nejstabilnějším hráčům na poli českého kolektivního nakupování. Za dobu své existence Slevoteka prodala více jak 220 000 kuponů a své klienty si ráda hýčká kreditovým systémem, kvalitním zákaznickým servisem a pořádáním pravidelných soutěží o pobyty či kredity zdarma. Díky tomu se na www.slevoteka.cz a relaxero.sk kli­enti rádi vrací – každý z nich zde v průměru nakoupí 2,7 kuponů.

Milovníci cestování si díky Slevotece nejen vyberou a uskuteční svoji vysněnou dovolenou, ale skrze každoroční charitativní akci mohou pomáhat také brněnskému zvířecímu útulku. Touto cestou již Slevoteka společně se svými klienty přispěla jednou tunou psích granulí a léky pro opuštěná zvířata.