Slevy

Slevy

Slevy.cz je specializováno na wellness, krásu a zdraví - jako např. návštěvy kadeřníka, solária, zhubnutí, kosmetické procedury, masáže, dále jsou zde slevy i na sport, dovolené a jiné.

Slevy patří na Slevy.cz

Slevy.cz jsou specializovaným projektem, který již od roku 2005 denně vyhledává, nabízí a testuje nové slevy pro váš levnější nákup. K původním funkcím, jako jsou slevové letáky a kupóny na slevy zdarma, byly doplněny ještě hromadné slevy. Na slevy.cz si tak dnes můžete najít širokou škálu slev, ať už slevy na zboží nebo slevy na pobyty, ale také slevy přímo ve vašem městě. Nejčastěji jsou v nabídce slevy pro města: slevy Praha, slevy Brno, slevy Ostrava, slevy Hradec Králové, slevy Plzeň, slevy Ústí nad Labem a další.

Díky našemu bonusovému programu můžete na Slevy.cz ušetřit hned 2×!  Každá nabídka je ohodnocena určitým počtem kreditů a získanými kredity můžete zaplatit celý svůj příští nákup, nebo jen jeho část. 

Většina našich slev je pojištěna. Garantujeme tedy, že dostanete službu, kterou si kupujete. Pokud ne, tak za vás vyřídíme reklamaci a případnou pojistku. Máme mnoho stálých a  prověřených dodavatelů našich slev.

Pro registrované, ale i neregistrované uživatele pořádáme pravidelné soutěže – nejčastěji o wellness pobyty a víkendové pobyty pro dva, ale i o jiné hodnotné ceny a kredity na nákupy na Slevy.cz.

Všechny kupóny můžete upravit jako dárek. Na výběr máte 12 motivů na dárkových kupónech a možnost napsat osobní věnování je samozřejmá.

Slevy patří na Slevy.cz …­…pojďte si je užít !!!

Níže jsme pro Vás připravili alternativní slevy. Pro Slevy nebyly nalezeny žádné slevy!