Trendy a zajímavosti

37 článků

5 zázračných potravin

Přechodné období mezi koncem zimy a začátkem jara bývají pro spoustu lidí dobou, kdy jsou náchylnější k nachlazení a nemocem. Aby se letos vaše tělo bacilům ubránilo, můžete vyzkoušet některou z těchto super-zdravých potravin!

4 nejčastější dietní chyby

Přestože se snažíte ze všech sil, cvičíte a jíte zdravě, ručička na vaší osobní váze se stále nehýbe směrem dolů. Pokud je vám tato situce povědomá, možná se nevědomky dopouštíte některého z nejčastějších dietních omylů. Pojďte si je s námi připomenout…

Do Paříže s pár eury v kapse!

Studentská léta jsou tou nejlepší možnou dobou k cestování – že mají ovšem studenti obvykle hluboko do kapsy je věc druhá. Paříž se na první pohled může jevit jako finančně náročná destinace, pravdou však je, že nabízí mladým lidem tolik možností, jako málokterá jiná metropole.

Objevte kouzlo pilates!

Podzim je obdobím, kdy se otevírá celá řada kurzů, a to i těch sportovních. Využijte této příležitosti a objevte konečně druh pohybu, který vám bude vyhovovat. Co třeba začít s pilates? Přinášíme vám několik důvodů, proč si tento sport zamilujete!

Úsměv, prosím

Kdo z nás by netoužil po zářivě bílém úsměvu jako z reklamy na zubní pastu? Díky dodržování několika málo pravidel se můžete i vy pochlubit bělejšími zuby. Pojďte se s námi podívat na několik tipů, které vám pomohou na cestě k hezčímu úsměvu.

Užívejte si výhod věrnostního programu Zlatých Slev!

Jelikož své věrné zákazníky rádi odměňujeme, připravili jsme pro vás unikátní věrnostní program. Jeho prostřednictvím můžete čerpat spoustu výhod – slevy na nákup na portále Pepa.cz, kredit na SMS či volání a řadu dalších skvělých dárků. Pojďte se s námi podívat, jak celý systém věrnosntího programu funguje a jak nyní můžete díky němu ještě více ušetřit!

Užívejte si výhod věrnostního programu Zlatých Slev!

Jelikož své věrné zákazníky rádi odměňujeme, připravili jsme pro vás unikátní věrnostní program. Jeho prostřednictvím můžete čerpat spoustu výhod – slevy na nákup na portále Pepa.cz, kredit na SMS či volání a řadu dalších skvělých dárků. Pojďte se s námi podívat, jak celý systém věrnosntího programu funguje a jak nyní můžete díky němu ještě více ušetřit!

Jeden den v Benátkách

Benátky patří k nejoblíbenějším turistickým cílům severní Itálie. Nabízejí spoustu slavných a hojně navštěvovaných kulturních památek, ale i zajímavá místa, která zůstávají zrakům cizinců mnohdy skryta. S našimi tipy můžete stihnout navštívit obojí. Za jeden jediný den.

Balíme k moři. Zabalte si s námi!

Všichni to známe – chaotické pobíhání všech členů rodiny po bytě, zmatek a obavy z toho, jak se všechny naše nezbytnosti vejdou do kufru a na co jsme ještě zapomněli… Co takhle zkusit to letos jinak? Zabalit si pečlivě, systematicky a hlavně tak, aby nám nic nechybělo ani nepřebývalo! Přinášíme vám několik tipů, které vám tuto nepříjemnou etapu, která předchází každé dovolené, trochu zpříjemní.

Fenomén jménem SMS

V ČR bylo na začátku roku 2013 evidováno 13,5 milionu aktivních SIM karet. V předchozím roce bylo odesláno přes 7 miliard SMS zpráv, což činí 691 SMS na obyvatele. Vzrůstající obliba SMS se odráží i ve firemním sektoru.

Příběh nejslavnějšího přechodu pro chodce

Londýn nabízí turistům celou řadu historicky cenných památek a kulturních institucí. Ukrývá však také místa, která nemají svou mystiku úplně pro každého. K takovým patří i na první pohled nenápadný přechod pro chodce v ulici Abbey Road v londýnské čtvrti St. John’s Wood, kde se nachází nahrávací studio, o jehož věhlas se zasloužila celá řada slavných hudebních hvězd.

Pole dance

Nové fitness cvičení „pole dance“ se již nějakou dobu hřeje na výsluní zájmu a stává se u nás poměrně módní záležitostí. Tomuto novému druhu tance propadají ženy i dívky různých věkových kategorií a varují, že se jedná o vysoce návykovou záležitost. Co si však pod pojmem „pole dance“ máme konkrétně představit? 

Přírodní sladidla - oslaďte si zdravě!

přírodních sladidlech se poslední dobou hovoří čím dál častěji zejména v souvislosti s hubnutím a zdravým životním stylem. O tom, že nadměrnáná konzumace cukru našemu tělu ani postavě neprospívá, jistě není třeba pochybovat. Jaké však máme možnosti, když se rozhodneme bílý cukr z našeho jídelníčku zcela vyřadit? 

Očistná kúra pro váš šatník

Také patříte ke skupince žen, které ráno co ráno stojí před přeplněnou skříní s povzdechem, že nemají co na sebe? Není právě jaro dobou vhodnou k tomu, abychom se nelítostně zbavily kousků, které nám jen zabírají místo v šatníku? Že se po této módní očistě budete muset vydat na jarní nákupy, je samozřejmostí!

Zázrak jménem henna

Asi každá z nás touží po hřívě hustých, zdravých a krásných vlasů. Přesto dobrovolně podstupujeme kadeřnické procedury v podobě chemického barvení, abychom docílily vytouženého odstínu. Chemie však funguje na principu odstranění ochranné vrstvy vlasu, aby ten pak snadněji absorboval barvu. Tím pochopitelně naše hřívá trpí, stává se lámavější, třepivou a bez lesku. Existuje tedy nějaký způsob, jak dosáhnout krásné barvy a zároveň poskytnout našim vlasům potřebnou péči? Řešení existuje a jmenuje se henna.

5 tipů pro úspěšné hubnutí

Letní sezóna se blíží a s ní pochopitelně přicházejí i teploty, které nás často nutí odhalovat více kůže, než by nám bylo milé. Pokud se Vám stále ještě nepodařilo shodit těch pár kil, která jste nabrali přes zimu, můžete se nechat inspirovat našimi tipy pro zdravé hubnutí. Jsou ověřené a fungují!

Fenomén jménem "beauty box"

Není to tak dávno, co se na české kosmetické scéně objevil „beauty box“ – hit známý doposud pouze ze zahraničí. Tato „krabička krásy“, jak se také někdy nazývá, umožňuje ženám, aby si na vlastní kůži vyzkoušely luxusní nebo méně dostupnou kosmetiku.