Ženevské jezero a Savojské Alpy za 2990 Kč!
Ukončeno!

Ženevské jezero a Savojské Alpy za 2990 Kč!

Nabídka ukončena
2x koupeno
Cena: 2 990 Kč 3 990 Kč UKONČENO!
-25%

Program zájezdu

Odjezd bude ve čtvrtek ve 20:00 hodin z ulice Na Florenci. Další nástupní místa jsou Beroun a Plzeň u OC Olympia Černice. Následuje noční přejezd do Švýcarska. V pátek 18. 7. ráno pojedeme okolo Ženevského jezera s krátkou ranní zastávkou u hradu Chillon. Hrad byl postaven ve 13. století a je jedním z nejzachovalejších středověkých evropských hradů se strategickou polohou na břehu Ženevského jezera. Poté vjedeme do města Montreux – město festivalů, jazzu a relaxace na Švýcarské riviéře. Příznivce skupiny Queen rozhodně potěší i slavná socha Freddie Mercuryho na břehu Ženevského jezera. Je to místo, kam se sjíždějí tisíce fanoušků, aby vzdali hold tomuto nezapomenutelnému symbolu rockové hudby. Zde bude čas na procházku po promenádě okolo jezera. Z Montreux odjedeme mezi slavné vinice, od roku 2007 zapsané na seznamu UNESCO, v Lavaux. Středověká městečka, jedinečné výhledy na Savojské a Walliské Alpy, 300 let staré vinné sklepy a útulné hospůdky s místními specialitami… zákonem chráněné území nad Ženevským jezerem. Pozdě odpoledne odjezd do centra Ženevy a poté na ubytování na hotel.

V sobotu 19. 7. ráno přijedeme do Francie do Savojských Alp do světoznámého střediska pod horou Mont Blanc Chamonix. Zde využijeme adrenalinovou raritu města – patrně nejvýjimečnější lanovka v Evropě. „Téléphérique de l' Aiguille du Midi“ byla postavena v roce 1955 a dodnes drží světový primát – překonává největší převýšení na světě. Vyjedeme z výšky 1 037 metrů n. m. a vystoupíme v neuvěřitelných 3 777 metrech n. m. Na vrcholkovou vyhlídkovou trasu ve výšce 3 842 metrů pak ještě popojedeme výtahem. Za trochu napětí a strachu v kabině lanovky vás čekají výjimečné pohledy na Mont Blanc a alpské ledovce, a také ledovcové tunely a komory přímo na vyhlídce.

Po tomto zážitku odjedeme do nádherné perly Savojských Alp – města u stejnojmenného jezera Annecy na cca 2hodinoovu návštěvu centra. Po prohlídce bude následovat cesta domů, v dopoledních hodinách je předpokládaný návrat do Prahy.

  • Ženevské jezero a Savojské Alpy pro jednoho jen za 2990 Kč místo 3990 Kč!
  • Cena zahrnuje autobusovou dopravu, 1× nocleh ve dvou nebo třílůžkovém pokoji v oblasti Ženevy, služby průvodce CK i pojištění CK proti úpadku!
  • Jedeme v termínu 17. – 20. 7. 2014!
  • Platnost voucherů od 15.5.2014 do 30.6.2014
  • Počet voucherů na osobu není omezen
  • Do 24 hodin od zakoupení je nutné provést rezervaci v CK Hello Tour (tzn. uzavřít cestovní smlouvu s CK)
  • Objednávky posílejte na email: hellotour@email.cz a do objednávky napište: Jméno, příjmení, tel. kontakt, e-mail, číslo voucheru + PIN kód
  • Voucher nezahrnuje vstupy do objektů, na lanovku (55 EURO) a cestovní pojištění
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj je 700 Kč
  • Web: www.hellotour.cz

Dodavatel: FliCom Travel s.r.o., IČ 24287393.

dostupné nedostupné neznámá dostupnost

Další podobné slevy

Stránka: 1 2 3 4 5 6 Další Poslední