9denní lyžovačka ve Francii jen za 4980 Kč i se skipasem! V ceně doprava i ubytování!
Ukončeno!

9denní lyžovačka ve Francii jen za 4980 Kč i se skipasem! V ceně doprava i ubytování!

Nabídka ukončena
11x koupeno
Cena: 4 980 Kč 8 300 Kč UKONČENO!
-40%

Půlhodinové fronty na vlek a pod kopcem jste dřív, než si vůbec stihnete uvědomit, že jedete – to je krutá realita českých sjezdovek. V Alpách se Vám něco podobného nestane, a tak Vás tam zveme! Za cenu lidovou, na sjezdovky takřka nekonečné! Začněte letošní lyžařskou sezonu pěkně ve francouzském stylu a zajeďte si s námi a CK World Travel na 9 dní do Alp, konkrétně do moderního lyžařského střediska Puy St. Vincent, a to jen za 4980 Kč místo 8300 Kč! V ceně je 7denní ubytování v rezidencích La Voile nebo Le Hameau, 6denní skipas Grande Galaxie, doprava luxusním autobusem, delegátlyžařské výlety do okolí, pokud bude sněhová nadílka vskutku bohatá! Odjíždí se 9.12.2011 z Pra­hy, Plzně i Brna a přijíždí se 18.12.2011!

Lyžařské středisko

Puy St. Vincent je moderní lyžařské středisko, v němž drtivá většina residencí je postavena přímo u jedné ze sjezdovek. V posledních letech prodělalo bouřlivý vývoj, jenž znamenal výrazné navýšení počtu rezidencí a rozšíření a zkvalitnění služeb. Hlavní část střediska se nachází v nadmořské výšce 1600m, další čtvrti jsou v nadmořské výše 1400m a 1800m. Středisko se může chlubit celkem 78km sjezdařských tratí, kterých je celkem 29 – 3 černé, 9 červených, 11 modrých a 6 zelených. Pro ty akčnější je tu i jeden skipark. Přepravu ve středisku zajišťuje 7 sedačkových lanovek a 5 vleků. Kromě lyžování tu můžete dělat i mnoho jiných sportovních aktivit – sáňkování, chůze na sněžnicích, paragliding, bruslení, sněžné skútry, slézání ledovcových vodopádů, horolezectví, atd.

Skipas Grand Galaxie opravňuje svého majitele k neomezenému lyžování a pohybu ve středisku Puy st. Vincent i k jednomu dni lyžování v těchto střediscích a oblastech (pokud to dovolí sněhové podmínky): Serre Chevalier, Les 2 Alpes, Les grandes rousses (Alpe d´huez, Oz en Oisnas, Auris en Oisans, Vajauny) a La Voie Lactée (Montegenevre, Sestriere,…).

Ubytování

Ubytováni budete buď v residenci La Voile ve výšce 1600 m.n.m. nebo v rezidenci Le Hameau v nadmořské výšce 1700 m. Obě rezidence se přitom nachází v těsné blízkosti sjezdovek, lyžařských vleků a místního centra s obchody a službami, takže to nebudete mít daleko ani v jednom případě. :) Rezidence jsou vbaveny parkovištěm, výtahem, úschovnou lyží i garáží (za poplatek). Ve studiích a apartmánech je kuchyňský kout se sporákem, mikrovlnnou i elektrickou troubou, ledničkou.

Kapacity

 • Studio 4: cca 20 – 22 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, palanda v předsíni, sociální zařízení
 • Apartmán 6: 28 – 35 m2, 2 místnosti, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, palanda v předsíni, ložnice s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízení

Cena zahrnuje: dopravu lux busem, 7× ubytování, 6 denní skipas, delegáta, lyžařské výlety (v případě dostatku sněhu): 1× Serre Chevalier, 1× Les 2 Alpes, 1× Montgenevre

 • Vyrazte s CK World Travel na devítidenní lyžovačku do francouzských Alp!
 • Jen za 4980 Kč místo 8300 Kč pro jednoho můžete vyrazit do ráje všech lyžařů – do alpského střediska Puy St. Vincent!
 • V ceně je ubytování na 7 nocí, 6denní skipas Grande Galaxie, doprava luxusním autobusem, služby delegáta a lyžařské výlety do okolí!
 • Ubytováni budete v rezidenci La Voile nebo Le Humeau, které se nacházejí v těsné blízkosti sjezdovek a vleků!
 • 78 kilometrů a celkem 29 sjezdovek různých obtížností Vám poskytnou dostatečný prostor pro Vaši sjezdařskou vášeň :)
 • Nástupní místa: Praha, Plzeň, Brno (za příplatek 290 Kč)
 • Platnost voucherů od 21.11.2011 do 6.12.2011
 • Počet voucherů na osobu není omezen
 • Termín: 9.12.2011 – 18.12.2011
 • Kontakt: info@worldtravel.cz
 • PO ZAKOUPENÍ VOUCHERU DO 24 HODIN INFORMUJTE CK A VYŽÁDEJTE SI CESTOVNÍ SMLOUVU K POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY, NEJPOZDĚJI VŠAK do 6.12.2011!! NA VÝŠE UVEDENÝ MAIL ZAŠLETE POČET ÚČASTNÍKŮ A KÓDY ZAKOUPENÝCH VOUCHERŮ!!
 • CK má právo na změnu termínu nebo jeho zrušení při nedodržení minimálního počtu 40 osob pro realizaci zájezdu
 • Cena zahrnuje: dopravu lux busem, 7× ubytování, 6 denní skipas, delegáta, lyžařské výlety (v případě dostatku sněhu): 1× Serre Chevalier, 1× Les 2 Alpes, 1× Montgenevre
 • Nástup v Brně je za příplatek 290 Kč/osoba
 • Další příplatky: Studio pro 3 osoby za 395 Kč na osobu, studio pro 2 osoby za 990 Kč na osobu (hlaste při rezervaci)

Další podobné slevy

Stránka: 1 2 3 4 5 6 Další Poslední