Slevový magazín - Cestování

56 článků

Romantický wellness pobyt pro dva

Chcete se se svým partnerem opravdu rozmazlit? Hledáte nějaké klidné romantické místo, kde byste mohli oslavit Valentýna? Nebo prostě jen chcete na chvíli vypnout a nechat se hýčkat? Tento wellness pobyt s 57% slevou je to pravé pro vás!

Za relaxací do Beskyd

Utečte s námi před tradičním shonem, který doprovází konec roku, někam, kde si zaručeně odpočinete! Co říkáte třeba na třídenní pobyt v Beskydech s neomezeným wellness a slevou 48%?

Silvestrovský pobyt pro dva

Je nejvyšší čas začít se rozmýšlet, kde letos strávíte poslední den roku. Vydejte se s námi do Českého Švýcarska na báječný 5denní pobyt pro 2 osoby za pouhých 3499 Kč!!

Vyrazte za sluníčkem!

Že léto bylo letos nějak krátké? Prodlužte si ho s naší báječnou 38% slevou a vydejte se na 8denní zájezd do Turecka, kde si slunečních paprsků můžete užívat plnými doušky!

Na víkend do ráje

Využijte posledních teplých a slunečných dnů a vydejte se ve dvou na malou dovolenou či prodloužený víkend do Českého ráje. Krom spousty zajímavých míst v okolí si můžete užít také relaxaci ve wellness a výbornou domácí kuchyni!

Pomocník na cesty

Jedním z pravidelných stresů, které doprovází cestování, je obava, abyste nepřesáhli povolenou váhu zavazadla. S tímto problémem však můžete velice snadno skoncovat – stačí si pořídit praktickou váhu jen za 299 Kč!

Do Českého Švýcarska se slevou 37%!

Za překrásnou dovolenou nemusíte ani opouštět hranice republiky. Nádhernou přírodu, komfortní ubytování s bohatou polopenzí a spoustu možností, kam vyrazit na výlet, naleznete v Českém Švýcarsku - nyní s báječnou slevou 37%!

Chuť Maroka

Pokud rádi objevujete exotické chutě dalekých krajů, přijměte pozvání na čaj, koktejl, kávu či dezert v Café Marrakesh, kavárně v marockém stylu. Se slevou 50% si zde můžete pochutnat na marockých specialitách či okusit vodní dýmku.

Dovolená pod palmami

Dopřejte si úžasnou dovolenou v prosluněné Itálii na těch nejkrásnějších plážích Palmové riviéry! V ceně 5060 Kč je zahrnuto 10 dní v apartmánech s kuchyňkou jen pár metrů od pláže i doprava pohodlným autobusem.

Kufr na letní cesty

Co vám ještě chybí na vaše prázdninové cesty? Přece kvalitní a praktický kufr, který vám vydrží déle než jednu sezónu! Cestovní kufr Tommy Hilfiger se slevou 49% se stane vašim věrným společníkem na každé dovolené!

Za vínem se slevou 40%!

Kde víno chutná nejlépe? Přece na jižní Moravě! Ochutnejte ho s námi v největší vinařské obci v Česku a prožijte 3 neopakovatelné dny plné cyklistických výletů, příjemné relaxace a samozřejmě lahodného vína – pro 2 osoby za pouhých 2099 Kč!

Pobyt s nádechem středověku

Přeneste se ze stereotypu všedních dnů do středověké krčmy, poručte si bohatou tříchodovou večeři a nechte se unášet nevšední historickou zábavou. Neopakovatelný zážitek se slevou 37%!

Jarní výlet za krásami Holandska

Tulipány, větrné mlýny, lahodné sýry... to všechno jsou symboly Holandska. S naší dnešní slevou je všechny můžete vidět na vlastní oči. Pohodlný autobus vás dopraví až na místo jen za 1649 Kč a vy si užijete nádherný jarní výlet v rozkvetlém Amsterodamu.

Na party do Řecka!

Je vám mezi 18 a 30 lety a chcete si užít zážitky našlapanou dovolenou? Nudí vás líné povalování u moře? Chcete prostě prožít pořádnou párty a bavit se 9 dní a nocí za mimořádnou cenu 2490 Kč? Pak pokračujte ve čtení…

Stránka: 1 2 3 Další Poslední