Fenomén jménem "beauty box"

Není to tak dávno, co se na české kosmetické scéně objevil „beauty box“ – hit známý doposud pouze ze zahraničí. Tato „krabička krásy“, jak se také někdy nazývá, umožňuje ženám, aby si na vlastní kůži vyzkoušely luxusní nebo méně dostupnou kosmetiku.

Máte ráda překvapení?

Každý měsíc si zákaznice může objednat krabičku s utajeným obsahem. Jisté je jen to, že krabička bude obsahovat několik vzorků i plných balení výrobků předem avizovaných značek. Je to tedy často tak trochu sázka naslepo. Na druhou stranu, která z nás, dámy, nemá ráda překvapení?

V současné době na českém trhu fungují 3 konkurenční krabičky krásy – LadyBox, SenzaBox a nejmladší z trojice – GreatBox. Zatímco první dvě krabičky cílí spíše na mladší zákaznice, GreatBox se netají tím, že se více zaměřuje na skupinu žen ve věkové kategorii 30+. Všechny krabičky se však snaží představovat zákaznicím jak české, tak zahraniční kosmetické značky a nezapomínají přitom ani na přírodní a bio kosmetiku.

Každý měsíc nový design

Boxy mění každý měsíc nejen svůj obsah, ale také design, který se snaží přizpůsobit aktuálnímu období (Vánoce, Velikonoce apod.) Některé boxy se také snaží obsah krabičky alespoň částečně personalizovat, aby se Vám nestalo, že obdržíte například krém na suchou pleť, přestože by Vám víc vyhovoval krém na pleť mastnou. V takovém případě zákaznice vyplňují dotazník, v němž specifikují, jaké tipy kosmetických výrobků preferují.

Jak se stavíte k tomuto novému trendu Vy? Vyzkoušeli jste už některou z krabiček krásy?

Zlatý tip: Chcete se cítit krásná? Objevte báječné slevy v sekci "Krása a zdraví" a staňte se bohyní! Parfémy a kosmetika se slevou.

 

Zvoleným podmínkám nevyhovují žádné slevové nabídky.