Očistná kúra pro váš šatník

Také patříte ke skupince žen, které ráno co ráno stojí před přeplněnou skříní s povzdechem, že nemají co na sebe? Není právě jaro dobou vhodnou k tomu, abychom se nelítostně zbavily kousků, které nám jen zabírají místo v šatníku? Že se po této módní očistě budete muset vydat na jarní nákupy, je samozřejmostí! 

  1. Staré známé pravidlo říká, že co si rok nevezmete na sebe, to už si neobléknete nikdy. Je v něm hodně pravdy, co říkáte? 
  1. Krom věcí, které skutečně nenosíte, se nebojte zbavit i kousků, které vám nepadnou, jsou nekvalitní, vytahané, plné žmolků či jiným způsobem opotřebované. Nostalgie zde opravdu není na místě – pryč s tím vším!

  2. Pokud máte opravdu pár srdcových kousků, které vyhodit nedokážete, stanovte si alespoň reálný počet kusů, které si necháte na památku. Pamatujte při tom ale na to, že to, co dělá tyto kousky nezapomenutelnými, jsou Vaše vzpomínky, A ty Vám nikdo nevezme ani v případě, že své milované prošoupané džíny vyhodíte do koše. 
  1. Oblečení, které se ještě nosit dá, ale vám už nepadne, můžete s dobrým pocitem darovat na charitu. Módní řetězce také začínají poslední dobou podporovat recyklaci řadou akci, při nichž můžete donést své staré oblečení a získat za ně poukázku na další nákup
  1. Nejpříjemnějším způsobem, jak se zbavit věcí, které už nenosíte, ale zároveň získat nějaké nové, je uspořádání soukromého holčičího bazaru. Sezvěte své kamarádky a užijte si příjemné odpoledne plné zkoušení oblečení, které si už na sebe nejspíš nikdy nevezmete, ale někoho jiného by ještě mohlo potěšit.

Máte už jarní očistu šatníku za sebou? Tak to Vám gratulujeme – můžete bez výčitek vyrazit za jarními nákupy! Třeba k nám na Zlaté Slevy, kde Vás vždycky čekají nějaké novinky z kategorie módy: dámská móda se slevou.

 

Témata: móda, dámská