TOP trendy pro jaro 2013

Nejoblíbenější část roku konečně přichází a s ní i nové módní trendy. Co vám letos rozhodně nesmí chybět ve vašem letním šatníku? Pojďte se s námi podívat na nejžhavější trendy této sezóny!

Květinový potisk
Květiny neodmyslitelně patří k jaru a létu – není tedy divu, že tento vzor návrháři propašovali i na oblečení. Velkým hitem jsou zejména květinové kalhoty – nosí se jak úzké skinny, tak volnější turecký střih. Takovýto kousek ve vašem outfitu zaručeně upoutá pozornost. Ostatní prvky by už pak měly být spíše jednoduché a jednobarevné, aby se nebily s dominantním vzorem.

Hry kontrastů
Černá a bílá je kombinací, která nikdy nezestárne. Pokud jste jejími příznivci, vězte, že toto léto bude opět vládnout módnímu světu. Černobílý kontrast v podobě geometrických či zvířecích vzorů se objevuje na kalhotách, šatech, ale i spodním prádle.

Metalické materiály
Nebojte se oslnivého lesku - toto léto jsou povoleny metalické odstíny všech možných barev. Najdete je na kabátech, sukních i topech a určitě neuděláte chybu, pokud zařadíte do svého šatníku minimálně jeden kousek v tomto provedení.

Orient
Vydejte se letos na exotickou cestu na východ – alespoň prostřednictvím svého nového modelu! Módní návrháři si pro nás připravili kimona, zavinovací kabáty i orientální potisky. Pro tento trend je typická uvolněná silueta, ale díky jemným výšivkám asijských motivů si modely zároveň zachovávají i ženskost.

Který z letošních trendů si vás nejvíce získal? Pravidelnou porci módního oblečení i obuvi za báječné ceny najdete i u nás na Zlatých Slevách: dámská móda se slevou.

 

Zvoleným podmínkám nevyhovují žádné slevové nabídky.

Témata: móda, dámská