5 tipů pro úspěšné hubnutí

Letní sezóna se blíží a s ní pochopitelně přicházejí i teploty, které nás často nutí odhalovat více kůže, než by nám bylo milé. Pokud se Vám stále ještě nepodařilo shodit těch pár kil, která jste nabrali přes zimu, můžete se nechat inspirovat našimi tipy pro zdravé hubnutí. Jsou ověřené a fungují!

1. Zdravý životní styl je základ!

Ať se nám to líbí nebo ne, bez trvalé změny nikdy vysněné váhy nedosáhneme – a pokud ano, tak pouze krátkodobě. Rada je jenom jedna: jíst pravidelně, zdravě a vyváženě.

Tip Zlatých Slev: Můžete vyzkoušet třeba krabičkovou dietu, která Vás zdravému způsobu stravování naučí: diety se slevou.

2. Začněte sportovat ve dvou!

Bez pohybu to nepůjde, to je jasné. Staré pravidlo, že ve dvou se to lépe táhne, ale platí! Pokud se do hubnutí pustíte s kamarádkou, můžete se navzájem hecovat a motivovat.

3. Nespěchejte!

Buďte realistou a nesnažte se dosáhnout své vysněné váhy do týdne. Tukové zásoby se Vám na těle také ukládaly postupně, logicky tedy není možné, aby snadno zmizely jen tak ze dne na den.

4. Motivujte se!

Motivace je nesmírně důležitá, a to nejen při hubnutí! Za každý úspěch se nezapomeňte něčím odměnit. Samozřejmě nemáme teď na mysli tabulku čokolády, i když i malé hříchy k hubnutí patří. Jakmile začnete na svém těle pozorovat výsledky tvrdé práce, vydejte se na nákupy a rozšiřte svůj šatník o kousky, ve kterých Vaše nová postava ještě více vynikne.

5. Bavte se!

Váš nový životní styl Vás musí především bavit. Bez této podmínky půjdou kila dolů mnohem hůře a pomaleji. Vymýšlejte nové varianty zdravých jídel a objevujte taková, na kterých si opravdu pochutnáte. Věnujte se těm sportům nebo cvikům, které Vás těší, jinak se u cvičení budete trápit.

Tip Zlatých Slev: Vyberte si z naší široké nabídky sportovních a fitness slev: sportování se slevou.

A hlavně si nezapomeňte věřit, protože s pevnou vůlí dokážete i nemožné a Vaše vysněná postava přestane být jen vzdáleným snem!

 

Zvoleným podmínkám nevyhovují žádné slevové nabídky.

Témata: zábava, fitness