Proč vyzkoušet krabičkovou dietu?

Jídlo v krabičkách se v poslední době stalo hitem na poli zdravého hubnutí a získává si stále více příznivců. Na jakém principu celý krabičkový systém vlastně funguje? Firmy, které tuto službu poskytují, Vám pravidelně doručují prakticky zabalené jídlo na celý den, které by mělo obsahovat ideální poměr všech výživných látek, které Vaše tělo potřebuje, ale zároveň by Vám mělo pomoci shodit přebytečná kila.

Dieta pro lenochy

Jedním z hlavních důvodů, proč se krabičková dieta těší stále větší oblibě, je především její pohodlnost a jednoduchost. Nemusíte trávit čas nákupy a přemýšlením nad tím, zda si danou potravinu můžete dopřát či ne. Nemusíte pracně přepočítávat kalorie a trávit čas složitou přípravou zdravých pokrmů. Čerstvé jídlo Vám bude doručeno až do pohodlí Vašeho domova.

Dovoz přímo do práce

Některé společnosti už nabízí i dovoz zdravých obědů a svačin přímo k Vám do práce. Navíc u těchto pokrmů máte vždy uvedenou přesnou energetickou hodnotu. Pokud si hlídáte linii, jistě víte, že o tomto privilegiu si můžete u obědů v restauracích často nechat jen zdát.

Po skončení krabičkové diety je však nezbytné pokračovat ve zdravém způsobu stravování – pokud nechcete shozená kila okamžitě zase nabrat zpátky. Takzvaný „jojo-efekt“ bývá asi nejčastějším kamenem úrazu u krabičkových diet. Pravidlem, na které se totiž zapomíná, je to, že nestačí změnit své stravovací návyky na pár dnů či týdnů – je potřeba změnit svůj životní styl jako celek.

Krabičkovou dietu můžete vyzkoušet i u nás na Zlatých Slevách: krabičkové diety se slevou.

 

Zvoleným podmínkám nevyhovují žádné slevové nabídky.

Témata: jídlo, diety