5 TOP přímořských destinací

Jaro se nám pomalu překlápí v léto, a tak je nejvyšší čas rozhodnout se, kam letos vyrazit na dovolenou. Přinášíme Vám několik tipů na osvědčené lokality, kde si užijete báječný pobyt přesně podle svého gusta.

Řecko

Řecko je jednou z nejoblíbenějších a českými turisty nejnavštěvovanějších lokalit – a to právem, neboť svým návštěvníkům má skutečně co nabídnout. Azurové moře, řadu historických památek a zajímavostí, roztroušených po celé zemi, a samozřejmě i vynikající řeckou kuchyni! Turisté se rádi vracejí především na řecké ostrovy – na Krétu s vysokými pohořími i průzračným mořem a na Rhodos, který je zase známý svými archeologickými nalezišti, památkami a muzei. Řecko si žije svým klidným a neuspěchaným tempem, které Vám poskytne ideální podmínky k odpočinku a relaxaci.

Tip Zlatých Slev: 8 denní plavba Středomořím se slevou 75%! Dovolená u moře se slevou.

Španělsko

Španělsko nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství přímořských destinací i ostrovů. Při tom všem zůstává cenově poměrně příznivou zemí. Úroveň služeb i hotelů a penzionů je na velmi dobré úrovni. Nejoblíbenějšímu lokalitami již po mnoho let zůstávají španělské ostrovy (Mallorca, Ibiza a Kanárské ostrovy), přízni turistů se však těší i pobřežní destinace jako Costa Brava, Valencie nebo Barcelona

Turecko

Turecko je vhodnou destinací především pro ty z Vás, kteří si chtějí na dovolené pojistit příznivé počasí. V létě mohou teploty překračovat i čtyřicítku a jistota slunečného počasí je téměř stoprocentní. Turecko nabízí turistům hned 2 lákavé oblasti – Bodrum u Egejského moře, které je připraveno pro ty nejnáročnější návštěvníky, jimž je tu k dispozici ten nejlepší servis, a Čechy milovanou Tureckou riviéru s nádhernými bílými plážemi a čistým mořem, lákajícím k vodním sportům i potápění.

Tip Zlatých Slev: Turecký Bodrum na 8 dní se slevou 35%! Turecko se slevou.

Egypt

Egypt je hojně navštěvován především díky svému kulturnímu bohatství. Milovníkům egyptské historie nabízí k návštěvě Luxor a Údolí králů. Turisty, kteří přijíždějí do Egypta především za relaxací, pro změnu lákají nádherné pláže a průzračně čisté moře, ideální pro potápění. A v případě, že Vás moře náhodou omrzí, můžete vyrazit na výlet lodí po Nilu. Hlavní město Káhira zase oplývá spoustou krásných staveb včetně Citadely, jedné z nejnavštěvovanějších památek, z níž lze dohlédnout až k proslulým pyramidám v Gize.  

Tip Zlatých Slev: Letecky do Egypta all inclusive se slevou 30%! Egypt se slevou.

Bulharsko

Bulharsko je oblíbeným cílem především rodin s malými dětmi – a to díky klidnému moři, písčitým plážím a mírným teplotám. Velikou výhodou je rovněž jeho cenová dostupnost – zájezdy se dají pořídit za velmi slušné peníze a místní ceny jsou také poměrně příznivé. K hlavním střediskům turistického ruchu patří Varna, Burgas, Zlaté písky, Primorsko a Nesebar.

Tip Zlatých Slev: Dovolená v Bulharsku s polopenzí se slevou 40%! Bulharsko se slevou.

Kam se letos chystáte na dovolenou Vy? Nechte se inspirovat naší nabídkou slevových voucherů na pobyty u moře a dejte nám vědět, kam v létě vyrazíte. Dovolená u moře.

 

Témata: pobyty, moře