Kruhový trénink - zábavné a intenzivní cvičení

Také se neustále vymlouváte, že nemáte čas na cvičení? Konec všem výmluvám! Kruhový trénink je tak intenzivní, že vám bude stačit pouhá půlhodina a budete mít dost! Procvičíte si při něm totiž snad všechny svaly na těle! 

V čem vlastně spočívá kruhový trénink?

Kruhový trénink je v současné době poměrně populární a zároveň velice účinné cvičení. Jeho princip spočívá v tom, že obcházíte jednotlivá cvičební stanoviště - na každém se krátce zdržíte a už běžíte na další. Tímto způsobem projdete zpravidla šest až dvanáct stanovišť, přičemž každé reprezentuje jeden konkrétní cvik. 

Cviky mohou být skutečně pestré - můžete cvičit jak s vlastní tělesnou váhou, tak s rozličnými fitness pomůckami - od bosu až po činky. Nudit se tedy rozhodně nebudete! Při kruhovém tréninku zapojíte do hry snad všechny svalové skupiny na těle, na které si vzpomenete. 

K čemu je kruhový trénink dobrý?

Kruhový trénink vám pomůže zlepšit celkovou kondici i vytrvalost. Výborně si díky němu zpevníte břišní svaly nebo oslabené svalstvo kolem lopatek. Zlepši vám i držení těla. Díky své variabilitě se kruhový trénink hodí pro všechny věkové skupiny i pro sportovce-začátečníky. Vzhledem k tomu, že se jedná o energeticky velmi náročné cvičení, můžete se těšit také na shození přebytečných kil.

Kde se kruhový trénink vzal?

Kořeny kruhového tréninku údajně sahají až do staré Číny, kde mniši cvičili v kruzích, aby tak ušetřili čas na meditaci. O mnoho let později se začal kruhový trénink šířit především mezi vrcholovými sportovci, pro které představoval nejideálnější zůsob, jak komplexně procvičit celé tělo. Není divu, že se v dnešní uspěchané době toto cvičení těší tak velké oblibě. Pokud potřebujete cvičit rychle a efektivně, kruhový trénink je pro vás přesně to pravé!

Už jste někdy kruhový trénink vyzkoušeli? A co takhle nějaké další účinné cvičení se slevou až 80%? Nechte se inspirovat na sportování se slevou.

 

Zvoleným podmínkám nevyhovují žádné slevové nabídky.

Témata: zábava, fitness