Pole dance

Nové fitness cvičení "pole dance" se již nějakou dobu hřeje na výsluní zájmu a stává se u nás poměrně módní záležitostí. Tomuto novému druhu tance propadají ženy i dívky různých věkových kategorií a varují, že se jedná o vysoce návykovou záležitost. Co si však pod pojmem "pole dance" máme konkrétně představit? 

Co je to "pole dance"?

Spojení "pole dance" se dá přeložit jako "tanec u tyče". Nemusíte se však předem děsit - nejde o nic vulgárního a při tanci se rozhodně nesvlékáte. Pole Dance spočívá v kombinaci tanečních a protahovacích prvků se silovými a výdržovými cviky prováděnými na svislé tyči. Při cvičení dochází k posílení všech svalů na těle a ty se tak neskutečně rychle zpevňují. Pole dance Vám pomůže vytvarovat paže, krásné nohy a výrazně si posílíte také břišní svalstvo

Tento nový druh sportovní aktivity se k nám dostal - jako spousta jiných trendů - ze západní Evropy a USA. Pole dance v sobě spojuje tanec, gymnastiku a akrobacii. Nenechte se tím ale odradit - zkušený lektor cviky přizpůsobí vašemu věku i fyzické kondici. Pole dance mohou provozovat ženy i muži, přičemž vůbec nezáleží na věku, váze či předchozích sportovních zkušenostech. 

Zábavná metoda jak zpevnit své tělo 

Pole dance si ženy na celém světě oblíbily především proto, že se jedná o skvělou metodu, jak účinně vytvarovat své křivky. Pozitivní změny na své kondici můžete pozorovat už po pár lekcích. Zapomeňte na jednotvárné hodiny v posilovně - při tomto sportu se nudit rozhodně nebudete! Na hodinách se učíte elegantní choreografii, která ve vás probudí vaše svůdné já a dosažené výsledky vám zvýší sebevědomí.

Stud musíte při pole dance ovšem nechat doma - doporučuje se totiž cvičit jen v krátkých šortkách a tílku, aby tyč po oblečení neklouzala. Lektoři však uvádějí, že již po třetí lekci by z vás veškeré zábrany měly spadnout a svůj nový koníček si budete opravdu užívat!

Tip Zlatých Slev: Chcete si pole dance vyzkoušet na vlastní kůži a ještě při tom ušetřit?

 

Zvoleným podmínkám nevyhovují žádné slevové nabídky.