5 základních pravidel o opalování

Letos nám počasí dopřává mimořádně krásné léto. Každé sluneční paprsky však s sebou nesou i jistou míru rizika, před kterým je potřeba naši pokožku chránit. Která pravidla je dobré si zopakovat, než vystavíme naše tělo na slunce s cílem "chytat bronz"?

1. Mažte se včas!

Každý opalovací krém potřebuje 20 minut na to, aby začal účinkovat. Myslete na to a namažte se vždy s předstihem, ještě než vyrazíte ven.

2. Mažte se opakovaně

Vrstvu opalovacího krému je potřeba během pobytu na slunci pravidelně obnovovat. Namažte se proto pokaždé, když se zpotíte nebo si jdete zaplavat.

3. Nevystavujte se slunečním paprskům dlouho 

Zkraťte čas pobytu na slunci a pokud se vám do stínu utíkat přesto nechce, snažte se své tělo alespoň zahalit do lehkého vzdušného oblečení. Tip Zlatých Slev: Nezapomeňte se chránit také slunečními brýlemi! Stylové a nadčasové kousky již od 99Kč najdete na http://bit.ly/slunecni_bryle_damske

4. Pozor na citlivou kůži!

Místa s tenčí vrstvou kůže jako nos, rty, čelo či uši se snadněji spálí. Věnujte jim tedy proto zvýšenou pzoornost a mažte je obzvlášť pečlivě - krémem s vyšším ochranným faktorem.

5. Nezapomeňte na přípravky po opalování

Dlouhodobý pobyt na slunci naši pokožku chtě nechtě vysušuje. Určitě tedy nepodceňujte ani poopalovací péči v podobě hydratačních tělových mlék s panthenolem, které kůži zvláční, zklidní a dodají potřebnou dávku hydratace. Tip Zlatých Slev: Pestrou nabídku opalovacích i poopalovacích přípravků najdete již od 179Kč v aktuálním katalogu Oriflame: http://bit.ly/oriflame_katalog

Jakými tipy se při opalování řídíte vy? Dáváte přednost bronzové kůži nebo se raději přes léto schováváte ve stínu? Dejte nám vědět - třeba na našem Facebooku ;-)!

http://bit.ly/Zlate_Slevy