Žhavé letní novinky na Zlatých Slevách

Ani o prázdninách Zlaté Slevy nezahálejí a připravují pro vás žhavé novinky, které vám usnadní orientaci na webu a zpříjemní nakupování.

Letáky na míru

Neustále pro vás vylepšujeme sekci s letáky z vašich oblíbených obchodů. Určitě jste si všimli celkové změny vzhledu - stránky jsou přehlednější a nyní také přesně vidíte, kolik dnů do vypršení platnosti každého letáku ještě zbývá. Věděli jste také, že si můžete jednoduše (kliknutím na špendlík v pravém dolním rohu letáku) nastavit preferenci letáků z vašich nejoblíbenějších obchodů? Tyto letáky se vám pak budou zobrazovat v celkovém seznamu hned na prvních místech.

Se Zlatými Slevami na dovolenou snů

Protože léto je především časem odpočinku a dovolené, vytvořili jsme pro vás novou kategorii "Pobyty", kde si můžete naplánovat prodloužený víkend, poznávací zájezd či dovolenou snů. Díky přehledné kategorizaci snadno najdete ten pravý pobyt přesně podle vašeho vkusu. Vydejte se s námi nejen k moři, ale také za krásami Čech a Moravy. Nejlepší ceny jsou u nás samozřejmostí!

Slevy

V sekci "Slevy" se objevilo také několik novinek. Určitě oceníte především přehlednou mapku, která se vám zobrazí poté, co najedete kurzorem na konkrétní slevu - okamžitě tak uvidíte, pro které město je daná sleva aktuální či zda se dá uplatnit v rámci celé České republiky.