Užívejte si výhod věrnostního programu Zlatých Slev!

Jelikož své věrné zákazníky rádi odměňujeme, připravili jsme pro vás unikátní věrnostní program. Jeho prostřednictvím můžete čerpat spoustu výhod - slevy na nákup na portále Pepa.cz, kredit na SMS či volání a řadu dalších skvělých dárků. Pojďte se s námi podívat, jak celý systém věrnosntího programu funguje a jak nyní můžete díky němu ještě více ušetřit!

Sbírejte zlaťáky a získávejte výhody!

Za každý uskutečněný nákup na Zlatých Slevách obdržíte "zlaťáky" - virtuální peníze. Způsobů, jak zlaťáky získat, je více, např. za doporučení přátelům, "like" na Facebooku, za nalezení "měšce" kdekoliv na webových stránkách Zlatých Slev či za hru se Zlatanem Slevičem. Kompletní výčet možností, jak zlaťáky získat, naleznete na http://bit.ly/jak_ziskat_zlataky.

K čemu jsou zlaťáky vlastně dobré?

Můžete je snadno směnit na reálné peníze a ty pak použít na nákup na jednom z největších slevových portálů v ČR - Pepa.cz! Čím více zlaťáků nasbíráte, tím větší obnos můžete získat. Našetříte-li dostatečné množství zlaťáků, můžete pak získat zvolenou nabídku na Pepa.cz zcela zdarma! Přehlednou tabulku s pravidly pro výměnu zlaťáků za reálné peníze si můžete prohlédnout na http://bit.ly/jak_vymenit_zlataky.

Co ještě můžete získat?

Pokud vás žádná z nabídek na portále Pepa.cz neosloví, můžete své našetřené zlaťáky využít i jinak. Zlaté Slevy pro vás připravily celou řadu praktických dárků (termohrnek, flash disk, nákupní tašku atd.), které můžete výměnou za zlaťáky obdržet. Pokud rádi voláte či SMSkujete, jistě vás potěší také možnost vyměnit zlaťáky za kredit na www.smsbrana.cz. Do budoucna pro vás chystáme nabídku VIP slev nadále aktualizovat a rozšiřovat.

Pusťte se do sbírání zlaťáků ještě dnes - nakupujte se slevou a využívejte široké škály výhod věrnostního VIP klubu!