Úsměv, prosím

Kdo z nás by netoužil po zářivě bílém úsměvu jako z reklamy na zubní pastu? Díky dodržování několika málo pravidel se můžete i vy pochlubit bělejšími zuby. Pojďte se s námi podívat na několik tipů, které vám pomohou na cestě k hezčímu úsměvu.

Čištění je základ

Fakt, že cesta ke zdravému a krásnému chrupu vede přes pravidelné čištění, asi nikoho nepřekvapí. Dentisté doporučují čistit si zuby alespoň třikrát denně - tedy i po obědě - a to minimálně po dobu 3 minut. Ale ruku na srdce - kolik z nás věnuje svému chrupu skutečně tolik času?

Správný kartáček a pasta

Je vcelku jedno, zda dáváte přednost kartáčku elektrickému či klasickému. Dnes už je na trhu i celá řáda designových či ekologických kartáčků, díky kterým se pro vás může stát čištění zubů i docela zábavnou činností. S bělícími pastami to však raději nepřehánějte. Jejich působení je mechanické a při častém používání byste si mohli poškodit zubní sklovinu. Pokud na bělící pasty přesto nedáte dopustit, střídejte je alespoň s jemnějšími variantami.

Rtěnka dokáže zázraky

Věděli jste, že barvu zubů dokáže opticky změnit také správně zvolená rtěnka? Pokud sáhnete po namodralých odstínech typu fialová, vínová, temně rudá či purpurová, vmžiku si vyčarujete zářivější úsměv. Vyhnout se naopak zkuste odstínům oranžové, které barvě chrupu zpravidla příliš nelichotí.

Máte také nějaké osvědčené tipy na bělejší úsměv? Vyzkoušet můžete třeba nějakou z našich slev na bělení zubů na péče o zuby se slevou.

 

Zvoleným podmínkám nevyhovují žádné slevové nabídky.