Objevte kouzlo pilates!

Podzim je obdobím, kdy se otevírá celá řada kurzů, a to i těch sportovních. Využijte této příležitosti a objevte konečně druh pohybu, který vám bude vyhovovat. Co třeba začít s pilates? Přinášíme vám několik důvodů, proč si tento sport zamilujete!

1. Pro tělo i pro duši

Pilates vám nejen výborně protáhne tělo, ale také vylepší náladu! Cvičení částečně vychází z jógy. Naučí vás koncentrovat myšlení a zlepší soustředěnost.

2. Cvičení pro všechny

Pilates je pozvolné, pomalé cvičení, takže se skvěle hodí i pro starší či lidi s nadváhou. Cviky vám pomohou hezky vymodelovat postavu a prodloužit svaly. Už po pár lekcích se budete cítit pružnější. Pilates navíc zatěžuje a protahuje vaše tělo rovnoměrně. Odměnou za poctivě prováděné cvičení vám bude krásně zpevněné tělo.

3. Bez pomůcek

K cvičení nebudete potřebovat žádné speciální vybavení. Cvičí se naboso a zcela vám postačí obyčejné pohodlné oblečení a podložka.

4. Pro lepší kondici

Pilates je doporučováno také lidem, kteří mají problémy s bederní páteří, která je při cvičení vhodně posilována, stejně jako hluboké břišní svaly či svalstvo pánevního dna. I z toho důvodu je pilates vhodné pro ženy po porodu či ženy, které mají problémy s početím. 

Vyzkoušeli jste už pilates? Pokud dáváte přednost cvičení doma v soukromí, nenechte si ujít naši slevu na přenosné Pilates studio pro ženy, které vám pomůže vytvarovat problematické partie jako stehna nebo hýždě. Podrobnosti o slevě naleznete na cvičení se slevou.

 

Zvoleným podmínkám nevyhovují žádné slevové nabídky.

Témata: zábava, fitness