Wellness, lyžovačky i tipy na vánoční dárky až s 85% slevou na Nakupvakci.cz!

Pomalu se k nám blíží období Vánoc, s nímž je spojeno setkávání s našimi blízkými a pochopitelně také vymýšlení dárků pro ty, které bychom chtěli potěšit. Pokud vám došla inspirace, můžete nahlédnout do studnice nápadů na Nakupvakci.cz!

Udělejte si letošní svátky nezapomenutelnými – vychutnejte si gurmánské delikatesy, prožijte nevšední zážitky, užijte si lyžovačku a následně i relaxaci s wellness pobyty. To vše za zlomek ceny, až s 85% slevou, na Nakupvakci.cz!

Nakupvakci.cz je jedním z nejúspěšnějších slevových portálů a na trhu úspěšně funguje již od ledna roku 2011. Každý den svým zákazníkům přináší nové nabídky s fantastickými slevami. Krom zboží, pobytů či zlevněných služeb si můžete vybrat i z nabídky luxusní módy za výprodejové ceny. Najděte si i vy svou slevu na http://bit.ly/nakup_v_akci!  

Aktuálně se na Nakupvakci.cz můžete zúčastnit soutěže (podrobnosti naleznete na http://bit.ly/nakup_v_akci_soutez) a vyhrát ceny v hodnotě 100 000 Kč. A pokud svému štěstí nevěříte, vsaďte na jistotu. Za doporučení slevového portálu Nakupvakci.cz přátelům získáte kredit 100 Kč. Podrobné podmínky této akce se dozvíte na http://bit.ly/doporuc_nakup_v_akci

Prožijte letos konečně Vánoce v klidu! Na Nakupvakci.cz najdete tipy na dárky pro všechny své blízké! A možná zde objevíte také nějakou maličkost, kterou můžete udělat radost i sami sobě.