Slevový magazín - Zábava

26 článků

Zpátky do formy – squash pro dva!

Pokud ani v zimě nechcete zanevřít na sportování, určitě vyzkoušejte squash. Permanentku na 5 hodin pro 2 osoby za pouhých 649 Kč můžete využít s partnerem či s přáteli. Dostanete se po Vánocích zase do formy a ještě si užijete spoustu zábavy!

Retro sáňky pro malé i velké

Chystáte se s dětmi na hory a přemýšlíte, jak je nejlíp zabavit? Vsaďte na tu nejoblíbenější zimní aktivitu všech dob - klasické dřevěné sáně s nosností 120 kg si zamilují malí i velcí! Díky slevě navíc ušetříte 600 Kč!

V rytmu Bollywoodu

Už dlouho vás láká vyzkoušet nějaký nový druh tance? Možné, ža právě bollywoodský tanec bude to pravé přesně pro vás! Vyzkoušejte si 10 lekcí s báječnou 30% slevou!

Night Shopping ve Vaňkovce 2014

I letos se v nákupní galerii Vaňkovka v Brně koná oblíbená akce Nightshopping, v jejímž průběhu můžete nakupovat ve vybraných obchodech s výhodnou slevou. Poznačte si do diáře datum 27.10.2014!

Originální 3D puzzle

Pokud už vás klasické skládačky nudí nebo jen hledáte nějaký originální dárek k narozeninám či k Vánocům, zkuste tuto úžasnou stavebnici za pouhých 199 Kč!!

Pro nejmenší

Zlaté Slevy myslí i na děti, a proto pro ně připravily pestrou nabídku hraček i praktických nezbytností pro rodiče. A to vše se slevou až 80%!

S dětmi do cirkusu s 50% slevou!

Kdo by nemiloval tu exotickou atmosféru cirkusových představení? Divoké šelmy, překrásné tanečnice, složitá akrobatická čísla... vydejte se s námi do nejslavnějšího českého cirkusu Humberto! Vždyť vstupenky u nás můžete sehnat již od 90 Kč! 

S trenérem do badmintonových výšin

Chcete se naučit squash nebo badminton opravdu pořádně? Rádi byste se vyvarovali špatným návykům? Chcete se zlepšit v technice kontroly míčku, v taktice hry a dalších herních dovednostech? S PROFI TRENÉREM TO ZVLÁDNETE!

Svezte se na vlně adrenalinu...

Jezdíte léta na skateboardu a už Vás nebaví se při jízdě do kopce pořád odrážet? Nebo naopak jste si vždy chtěli vyzkoušet jízdu na tomto prkně, ale hrůza v podobě námahy nohou Vás od toho odradila? V této chvíli už nemusíte nic takového řešit. Sportmart Vám totiž přináší fantastickou novinku.

Složte si své vzpomínky!

Jen stěží najdete osobnější a nápaditější dárek! Puzzle s vaší fotografií potěší obdarovaného hned několikrát! Spoustu zábavy si užije při jeho skládání a výsledné dílo si pak jistě rád vystaví. Darujte letos svým blízkým originální vzpomínku na společně prožité chvíle!

Neváhej a skoč!

Popusťte uzdu adrenalinu a skočte si volným pádem z televizní věže, která se nachází 145 metrů nad městem Harrachov! Bungee Jumping Vás v této mimořádné předvánoční akci bude stát parádních 588 Kč místo obvyklých 1000 Kč! Skočit si můžete ve vypsaných termínech až do 25.6.2014!

Inline výlet pod stromeček

Nemáte zatím představu, jaký dárek koupit Vašim přátelům? Věřte, nic jim neudělá takovou radost jako nevšední a nezapomenutelný zážitek. Jednodenní INLINE VÝLET do Německa takovým zážitkem rozhodně je! 

4 nejčastější dietní chyby

Přestože se snažíte ze všech sil, cvičíte a jíte zdravě, ručička na vaší osobní váze se stále nehýbe směrem dolů. Pokud je vám tato situce povědomá, možná se nevědomky dopouštíte některého z nejčastějších dietních omylů. Pojďte si je s námi připomenout...

Sleva v rytmu Karibiku!

Že jste se vždycky chtěli naučit některý ze žhavých latinsko-amerických tanců, ale zatím jste nesebrali odvahu? Zapomeňte na nudné hodiny tanečních a pojďte si se svým partnerem vyzkoušet lekci vedenou profesionálními lektory a mistry ČR jen za 139Kč!!

Objevte kouzlo pilates!

Podzim je obdobím, kdy se otevírá celá řada kurzů, a to i těch sportovních. Využijte této příležitosti a objevte konečně druh pohybu, který vám bude vyhovovat. Co třeba začít s pilates? Přinášíme vám několik důvodů, proč si tento sport zamilujete!

Adrenalinové zážitky, co vás dostanou!

Chcete zažít vzrušení? Už dlouho si plánujtete, že vyzkoušíte bungee jumping, let horkovzdušným balónem, paintball nebo let na paraglidu? Přestaňte plánovat a skočte do toho po hlavě! Mrkněte na naši nabídku adrenalinových zážitků zlevněných až o 90% a vyberte si takový, který vám rozproudí krev v těle! 

Stránka: 1 2 Další Poslední